Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

GKS Zalew Kamińsk   Gmina Braniewo

2010-05-23, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

walkower

23.05.2010. Dziś na stadionie w Kamińsku "Zalew" podejmował GKS Gminę Braniewo. Obie drużyny grę prowadziły w dobrym stylu. Dobrze przygotowane drużyny do gry pokazały dobre widowisko. Stworzono wiele sytuacji dogodnych do zdobycia bramki po obu stronach. Równa gra obu drużyn przynosi bezbramkowy rezultat pierwszej połowy.
W drugiej połowie było co oglądać. Zawodnicy Zalewu Kamińsk przystąpili do atakowania bramki gości. Gra zaczęła się układać, zawodnicy zaczęli wykorzystywać swoje zdolności. Dobrze grał dziś atak naszego zespołu. Można pochwalić dużą ilości oddanych strzałów na bramkę przeciwnika Andrzeja Chabrycha, Damiana Sipka, Kamila Sirego. Pięknie na obronie zagrał Marcin Olszewski. Dużo ładnych piłek rozegrał Marcin Pliszka. Stworzono dużo akcji i tak w zamieszaniu na polu karnym gości w 58 min. piłkę zdobył Marcin Pliszka i umieszcza ją w bramce gości. Następnie po pięknie przeprowadzonej akcji w 68 min. meczu Andrzej Chabrych zdobywa kolejną bramkę.  Zalew w dalszym ciągu atakuje i przebywa coraz co więcej na polu przeciwnika. W 78 min Kamil Siry jest autorem kolejnej bramki. Prowadzimy 3:0. W akcji na polu karnym gości zostaje sfaulowany zawodnik Zalewu,sędzia dyktuje rzut karny. Jego wykonawcą jest Łukasz Sipko, który nie wykorzystuje możliwości zdobycia kolejnej bramki. Jest 3:0 dla Zalewu Kamińsk. Goście grali dobrze oddali na bramkę Łukasza Sipko dużo ładnych strzałów.

GKS "Zalew" Kamińsk - GKS Gmina Braniewo 3:0 (0:0)